الگو

درباره ما

درباره ما

ما اینجا هستیم

تا ثبات در مجموعه صنعتی شما را افزایش دهیم.

شرکت فن آوران برج خنک کن آرمین اکسیر با نام تجاری ثبت شده CTTI با پشتوانه گسترده در ساخت، طراحی و اجرای تجهیزات و برج های خنک کننده نماینده و عضوی از شرکت ENEXIO آلمان می باشد. تولیدات این شرکت تحت لیسانس و نظارت فنی شرکت آلمانی با دانش و توانمندی کارشناسان این شرکت کاملا بومی سازی گردیده و در حال حاضر بطور مستقل و با تکیه بر بنیان دانش و توان داخلی و با استفاده از محصولات اولیه صنایع پتروشیمی کشور در کارخانجات این شرکت تولید و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند. ما با همکاری معتبرترین شرکت های دنیا، نیاز صنایع بزرگ کشور عزیزمان را در زمینه صنعت برج‌های خنک‌کن برآورده می کنیم و هدف ما رضایتمندی مشتریان است. استاندارد سازی این صنعت، پیشرفت و توسعه مستمر و رقابت در عرصه جهانی از دست آورد های ماست. شرکت CTTI با تکیه بر تجربیات موفق خود در اجرای پروژه های برج خنک کننده در صنایع مختلف از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد سازی، صنایع غذایی و همچنین پروژه های بزرگ EPC، تامین نیاز صنعت کشور را با کیفیت بالا، هزینه مناسب و خدمات هدفمند تضمین می نماید.

ما با استفاده از فناوری‌های پیشرفته‌ای که به طور خاص توسعه داده‌ایم، قادر به تولید محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه در زمینه‌های صنعتی هستیم. همواره در جستجوی بهبود و تطابق با نیازهای متغیر کاربرانمان، آماده‌ایم تا به بهترین نحو پاسخگوی تقاضاهای شما باشیم.

واحدهای سازمانی

واحد تحقیق و توسعه واحد تحقیق و توسعه
واحد فنی و مهندسی واحد فنی و مهندسی
واحد بازرگانی واحد بازرگانی
واحد تولید واحد تولید
واحد اجرایی واحد اجرایی
واحد خدمات پس از فروش واحد خدمات پس از فروش

گواهینامه‌ها - نمایندگی ها - انجمن های عضو

بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در حوزه طراحی، تامین، ساخت و پشتیبانی انواع برج خنک کن (EPCC)

  • کسب گواهی نامه های ISO9001، ISO10004 و ISO45001
  • نماینده رسمی شرکت ENEXIO (GEA سابق) آلمان، Howden هلند و DESMI دانمارک
  • عضویت در انجمن سازندگان برج خنک کن آمریکا (CTI)
  • عضویت در انجمن مهندسین مکانیک آمریکا (ASME)
  • عضویت در انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران
انجمن سازندگان برج خنک کن آمریکا انجمن مهندسین مکانیک آمریکا انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران Howden Desmi Enexio
ابوطالب خداکرمی

ابوطالب خداکرمی

رییس هیأت مدیره فن‌آوران برج خنک کن آرمین اکسیر

ما در فناوران برج خنک کن آرمین اکسیر متعهد به تعیین معیار برتری در صنعت پتروشیمی هستیم. ماموریت ما توانمندسازی پروژه‌های شما با تجهیزات پیشرفته و خدمات بی‌نظیر است تا اطمینان حاصل شود که هر هدفی نه تنها برآورده می‌شود، بلکه با کیفیت برتر از آن فراتر می‌رود. ما اهمیت پیشرو بودن در صنعتی با سرعت تحول بالا را درک می‌کنیم. به همین دلیل است که ما از دانش جهانی و بهترین شیوه‌ها برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما استفاده می‌کنیم. تعهد ما به کیفیت در تک تک تجهیزات و خدماتی که ارائه می‌دهیم منعکس می‌شود.
از مراحل اولیه برنامه ریزی تا اجرای نهایی، کارشناسان ما در هر مرحله از مسیر با شما هستند و تضمین می‌کنند که پروژه‌های شما به موقع، در بودجه و با کیفیتی که شما را متمایز می‌کند، تحویل داده شوند.
در نهایت بیان می‌دارد که شرکت با حرکت در مسیر آینده‌ای پایدار، بر گزینه‌های سازگار با محیط زیست اولویت داده و برای به حداقل رساندن تأثیر زیست‌محیطی تلاش می‌کنیم. راه را برای فردایی سبزتر و مسئولیت‌پذیرتر هموار خواهیم کرد.